The White Silence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rólunk
 photo large1.png
1978-ban járunk, az első varázslóháború immár nyolc éve dúlja fel az emberek életét. A halálfalók fölényesen nyerésre állnak, szabályos terror alatt tartva a lakosokat. Találomra csapnak le egy-egy kiszemeltjükre, a varázslók és boszorkányok rettegésben élnek, hogy mikor fognak náluk is megjelenni.

A Főnix rendje 1970 óta folyamatosan próbál tenni a támadások ellen, egyelőre úgy fest kevés eredménnyel. Az emberek hite a biztos, szép jövőben megrendülni látszik. Borús idők ezek... Te melyik oldalra állnál?
Chat
 photo chat.png
Adminok
 photo large.png




•PM•
•Profil• •Multik•
Anastasia Shae Lestrange
Legutóbbi témák
» Cameron&Ana - múlt (pár hónapja) - mugli szórakozóhely.
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 1:31 pm by Cameron Wilkes

» Salem-i Mágiaakadémia
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:52 pm by Vendég

» Jurassic park
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 8:30 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:05 am by Vendég

» Miami Life RPG
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 3:59 am by Vendég

» Trouble Life
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:20 am by Vendég

» Melissa Blackburn
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeCsüt. Jan. 16, 2014 6:23 am by Bellatrix Lestrange Black

» Zivon Bajdarov
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 12:48 pm by Lord Voldemort

» Isabelle Nia Lascar
Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 10:00 am by Isabelle Nia Lascar

Pontok
 photo large2.png

Griffendél: xxx
Mardekár: xxx
Hollóhát: xxx
Hugrabug: xxx

 

 Zivon Bajdarov

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zivon Bajdarov

Zivon Bajdarov


Tartózkodási hely : Roxfort
I'm : Zivon Bajdarov  Tumblr_mw80i0Loji1sgd8iyo3_250

Zivon Bajdarov  Empty
TémanyitásTárgy: Zivon Bajdarov    Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 12:54 pm



ZIVON DIMITRIJEVICS BAJDAROV

Zivon Bajdarov  Large
~ 18 | férfi | hollóhát ~

Születési hely, idő: Szentpétervár, Oroszország, 1960. Május 16.
Jelenlegi lakóhely: Roxfort illetve még mindig Szentpétervár
Foglalkozás: Tanuló
Jelenlegi/volt ház: Hollóhát
Származás: Aranyvér
Szülők, Rokonok: Anya: Tatjana  Bajdarova (née Rubinova) - 39 éves
Apa: Dimitrij Vlagyimirovics Bajdarov - 42 éves
Húg: Jelena "Lena" Bajdarova - 16 éves

Különlegességek: Animágus (egy orosz kékmacska alakját tudja felölteni)
Pálca: 11 hüvelykes mahagónifa pálca grifftoll maggal

Zivon Bajdarov  Etleiacuteraacutes
Kinézet:



Érdekel a kinézetem kis bogár? Gyere nézzünk együtt a tükörbe! Akarod, hogy elmondjam mit látok? Jó. De engem figyelj, ne pedig a saját tükörképedet. Én személy szerint egy erős és magabiztos fiút látok, hófehér bőrrel és gondatlannak tűnő arccal. Azt hittem sosem fogod a szemeimet nézni, de rendben nézz csak bele azokba a kék szemekbe. Miért nézel így rám? Oh megfogott a szőke hajtincsem? Csak össze ne borzold, szeretem így kifésülve, tudod olyan érzésem van ilyenkor, mintha az apám lennék. Persze te is látod, hogy én nem Ő vagyok, csak hasonlítok rá, ami megszokott dolognak számít. Ugye? A rajtam lévő fekete bőrkabát csak megtévesztés, tulajdonképpen már látom az arcodon mennyire beleszerettél a külsőmbe. Nem igazán örülök neki, de mindegy. Ha tudnád hány inget tartogatok a ruhásszekrényemben, már nem mosolyognál ennyire, ha belenézel a tükörbe. Mondd te mit látsz? Képes vagy megkülönböztetni azt amit én mutatok neked és a valóságot egyaránt? Nem? Oh de kár! Nézzük együtt akkor, újra. A valóság az amit eltitkolok, amikor lehet ingben és egy normális farmernadrágban járok, ez a motoros külsejű alak, nem én vagyok. Ugye tudod? Ha nem akkor most mondom. Ez amit most látsz, csak a különleges alkalmakra szolgál, mint most ez. Ugye megértesz? Látom eltévedtél a tükörben kis bogár. Sebaj, a ruhát és a kinézetemet úgy ahogy de letudtuk. Azt mondod magas vagyok? Nem én tehetek róla, hogy ekkorára megnőttem, látnád az apámat, ő jóval magasabb nálam. Csak 187 centiméter vagyok, az nem lehet olyan sok. Vagy igen? Erősnek vélsz? Hm van benne némi igazság, de ne akard, hogy pont rajtad mutassam meg az erőmet, gyengékkel csak ritka esetekkor kötegszem. De akkor is csak azért mert nem én kezdtem, ezt jobb ha tudod. Tehát láss bármilyen nagynak és erősnek tudd, csak akkor támadok, ha te is ezt teszed.



Zivon Bajdarov  Etjellem
Patrónus: Orosz kékmacska
Mumus alakja: Egy óriás emberevő sárgarépa.
Jellem:


Amit mások látnak rajta: Leginkább jóindulatú és békeszerető. A mindennapi életben is a nyugodt szemlélő szerepét játssza. Ha látja embertársai szűklátókörűségét és hibáit, természetesen megvan a maga véleménye, de ezek miatt csak ritkán bosszankodik. Nem háborog, és nem táplál haragot. Lehetőség szerint kerüli az izgalmakat, a zajt, és nem képes felfogni, miért nyüzsögnek az emberek annyit tennivalóik körül. A társas érintkezésben nyugodt és kellemes. Rendszerint testben-lélekben kerekded és kissé esetlen. Csillapító hatást gyakorol másokra, mert a veszekedéshez mindig kettő kell. Van benne valami szeretetreméltó és vidám, még akkor is, ha nem beszél sokat. Ő kedélyes, kellemes és tréfálkozó. Sőt, tréfában ő az első. Az embereket és az adottságokat nyugodtabban, s ezért pontosabban szemléli, mint más, így jobban észreveszi azt, ami komikus. A viccei szárazak. Nem kerít nekik hosszas bevezetést, hanem azonnal megragadja hallgatóit mind hanghordozásával, mind pedig józan és semmitmondó arcával. Csak ritkán nevet a saját viccein. Veszély esetén mindig megőrzi hidegvérét, nem cselekszik azonnal. Nem, mert az ő ereje abban van, hogy még most, a veszély kellős közepén is nyugodtan szemléli a helyzetet, mérlegel és összehasonlít minden lehetőséget, hogy azután a legegyszerűbb és legbiztosabb utat válassza. A barátság terén nem olyan szívélyes és túláradó, mint bárki más, ezzel ellentétben kitartó és hűséges. Zivon-ból nem hiányzik sem az energia, sem az eltökéltség. Képes arra, hogy határozatokat hozzon, és azokat végre is hajtsa, de ezt nem teszi azonnal. Rendszerint a körülményeknek vagy valaki másnak kell őt cselekvésre kényszerítenie. Ha azonban egyszer megmozdult, kiderül, hogy mennyire ügyes is tud lenni.

Amilyen valójában: Semmi sem lepi meg, semmi sem indítja meg, semmi nem kelt benne csodálkozást, és nem is lelkesíti. Ő nyugodt megfigyelő marad. A mindennapokban ez a magatartás néha ingerlő. Nem ragadják el az érzések, legyen az öröm vagy gond, bosszúság vagy az élmények özöne. A túlfeszített helyzeteket nyugodtan, esetleg ironikus mosollyal szemléli. A nyugtalanságra feltűnően határozottan reagál. Ha belép valaki melegszívűen és lelkesedve, ő hideg lesz, mint a jég. Ha valaki megvan telve a világ nyomorúságai miatti panasszal, pesszimistán, akkor optimistább, mint valaha, és elviselhetetlenül gúnyolódik. Ha megjelenik valaki színültig telve tervekkel és javaslatokkal, akkor számára a legnagyobb élvezet, ha lelkesedésére hideg vizet önthet. Kiegyensúlyozott gondolkodásával és éles elméjével könnyűszerrel rámutat az illető ötleteinek gyengéire. Ha enged ennek a kevéssé kellemes vonásának, másokat kínzó, kellemetlen alakká válhat, aki csak annál jobban ingerli a többit, mert saját nyugalmát soha el nem veszíti. Rendkívül jól szórakozik, miközben mások dühöngve bosszankodnak. Ő lustább, mint a többiek és igyekszik minden erőfeszítést elkerülni. Opportunista. Ez a vonása arra vezethető vissza, hogy undorodik minden fáradozástól és kényelmetlenségtől. Jobban érdekli az, ami könnyen és fáradság nélkül megoldható, mint az, ami jó és igazságos. Mások iránt közönyös. Sem nem kemény, sem nem brutális, de hideg. Ha valaki segítséget kér tőle, és cselekvésre ösztönözhető, akkor barátságos és szeretetreméltó. Egyébként visszahúzódik, mert alaptermészetéhez tartozik az a vágy, hogy lehetőleg ne zavarja senki. Így biztosítja saját kényelmes életét, hogy ne kelljen törődnie mások gondjaival és bajaival. Fölényes. Leginkább hajlamos a gőgös közönyre, amelyet önteltségnek is nevezhetünk. Temperamentuma kiegyensúlyozott. Csupán érdektelen megfigyelője annak, ami körülötte történik. Nyugalmával és éleslátásával minél inkább észreveszi az emberek ostobaságát, hiúságát és önzését, annál inkább kialakul benne mások megvetése. Magatartása fölényessé válik. Pontosabban: tanulmányozza az embereket, de alig érdeklődik irántuk.


Zivon Bajdarov  Ettoumlri
Történet:


- Mert nincs hozzám út! – láttam ahogy karba teszi a kezét és pufog valamin. Szívesen odamentem volna hozzá, ha össze nem téveszt a saját házi állatommal. Nincs szükségem hátsimogatásra, sőt még dorombolni sincs kedvem. Most csak hallgatózni szeretnék és megfigyelni a többieket ahogyan azt általában a macskák szokták tenni. Talán el kellett volna mondanom neki, hogy mi is az a titok amit őrzök. De mire odajutok, hogy elmondjam mennyire fontos nekem, mindig meggondolom magam, mintha az az együtt töltött idő nem jelentett volna semmit. Szerintem neki mai napig fogalma sincs arról, hogy én szerelemből voltam vele ’úgy’ és nem csak azért mert úgy tartotta éppen azon az estén a kedvem. Nem várom a tanév végét, olyan sok dolog áll az utamba, hogy sokkal jobb ha megőrzöm a látszatot. Iszonyat mód nehéz volt elhitetni másokkal, hogy bár van egy húgom nem látszik meg. Nem, mert eljátszom a magának való Hollóhátas szerepét. Tudom, hogy utálni fogom Nina-t és egyáltalán nem leszek hű férje, mert nem fogom tudni szeretni. Ez persze a szülőknek teljesen mindegy, csak az érdekli őket, hogy valaki olyan legyen a feleségem akinek a családja jó barátságban van az enyémmel és ugyanolyan aranyvér mániásak, mint ők. A Wyndham családot, ha ismernék se engednék meg nekem, hogy azt a lányt válasszam amelyiket én szeretném. Nem, dehogy a szüleim megrögzötten hisznek abban, hogy Nina Drozdova nagyon jó feleség lesz. De én nem hiszek ebben, nem járunk mindketten a Roxfortba, hogy jobban megismerhessük a másikat. Beauxbatons-os diák és szinte anyanyelven beszéli a franciát amit én sajátítottam el. De nem is bánom, mert tudom, hogy Párizst messzire el fogom kerülni ha ő lesz a feleségem és mindenképpen szeretné ha elutaznánk az ő imádott Franciaországába. Bárhogy is legyen az esküvő napján el fogok tűnni, ha ő lesz a menyasszony. Úgy sem tudja senki, hogy mennyire vonz az animágia és egy kóbor macska az utcán mindennapi jelenség. Épp odaakartam volna szaladni Wellesandra-hoz amikor az egyik macskamániás Mardekáros kisfiú felvett.
- Szegény cica, elhagyott a gazdád ugye? – simogatni kezdte a hátamat, amit megjegyzem most nem díjaztam. Nem akartam mást, csak Wellesandra-t figyelni, hallgatni a hangját és betelni a finom illatával. De hát nem lehetett. Nem, mert mindig beleköpnek a levesembe, vagy a szüleim, vagy a diáktársaim. Lena a húgom, teljesen más, ő talán megért engem és tudja milyen amikor eljegyeznek valaki olyannal akit nem igazán szeretünk. Megkarmoltam a Mardákoros kisfiút, hogy elengedjen és én odaszaladhassak Wellesandra-hoz mintha az övé volnék. Csak azt sajnáltam, hogy mire sikerült kimásznom a kisfiú kezéből ő és a barátnője elment valahová amikor én nem figyeltem. Szúrós szemekkel tudtam volna a fiúra nézni amiért megakadályozott engem ebben, de nem tettem semmit. Valahogy ki kellett osonnom innen, hogy megkereshessem őt és beszéljen hozzám. A macskáknak általában sokat szoktak mesélni a gazdájuk ha nagyon szoros a kötelékük. Még Sasha is felismer, vagy legalábbis nekem mindig úgy tűnt ha valamit elakart nyávogni az ő macskanyelvén. A folyóson nem volt senki, legalábbis azon nem amin én voltam, ezért mentem el az udvarra. Azt reméltem, hogy talán ott rájuk találok és hallgathatom tovább a beszélgetésüket, pontosabban Wellesandra hangját. Azonban, amikor megpillantottam őt, már egyedül volt és a tó irányába sétált. Természetes, hogy követtem, kíváncsi voltam mit tervez és miért tart a tó felé. Bizonyára féltékeny volnék ha épp randija lesz az egyik évfolyamtársunkkal, de sebaj egy macska képes tönkre tenni mindent ha akar. A csónakházban töltötte az időt, a vízbe lógatta a lábát és nem tett semmi egyebet. A fölötte lévő gerendákon aludtam el ahelyett, hogy minden egyes órában végig figyeltem volna őt. De legalább megérte itt maradni és várni. Éppen magáról mesélt, hogy milyen volt gyerekként, hogyan és mikor mutatkozott meg az ereje, ilyesmi. Mind olyan információ amit én nem tudtam róla, azért mert sosem kezdtem el a múltjában áskálódni. Emellett semmi kedvem sem volt megemlíteni neki, hogy nekem a közeljövőben ott lenne Nina.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Lord Voldemort
Admin
Lord Voldemort


I'm : Zivon Bajdarov  1359645147745109156

Zivon Bajdarov  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zivon Bajdarov    Zivon Bajdarov  I_icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 12:48 pm

Zivon Bajdarov  Accept
Vissza az elejére Go down
https://whitesilence.hungarianforum.com
 
Zivon Bajdarov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The White Silence :: Átkozlak, téplek, marlak szilajon. Átkozz, tépj, marj és sikolts, akarom. :: Elfogadott karakterlapok :: Hollóhát-
Ugrás: