The White Silence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rólunk
 photo large1.png
1978-ban járunk, az első varázslóháború immár nyolc éve dúlja fel az emberek életét. A halálfalók fölényesen nyerésre állnak, szabályos terror alatt tartva a lakosokat. Találomra csapnak le egy-egy kiszemeltjükre, a varázslók és boszorkányok rettegésben élnek, hogy mikor fognak náluk is megjelenni.

A Főnix rendje 1970 óta folyamatosan próbál tenni a támadások ellen, egyelőre úgy fest kevés eredménnyel. Az emberek hite a biztos, szép jövőben megrendülni látszik. Borús idők ezek... Te melyik oldalra állnál?
Chat
 photo chat.png
Adminok
 photo large.png




•PM•
•Profil• •Multik•
Anastasia Shae Lestrange
Legutóbbi témák
» Cameron&Ana - múlt (pár hónapja) - mugli szórakozóhely.
Melissa Blackburn I_icon_minitimeCsüt. Márc. 27, 2014 1:31 pm by Cameron Wilkes

» Salem-i Mágiaakadémia
Melissa Blackburn I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:52 pm by Vendég

» Jurassic park
Melissa Blackburn I_icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 8:30 pm by Vendég

» Clark Atlanta University
Melissa Blackburn I_icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 5:05 am by Vendég

» Miami Life RPG
Melissa Blackburn I_icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 3:59 am by Vendég

» Trouble Life
Melissa Blackburn I_icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:20 am by Vendég

» Melissa Blackburn
Melissa Blackburn I_icon_minitimeCsüt. Jan. 16, 2014 6:23 am by Bellatrix Lestrange Black

» Zivon Bajdarov
Melissa Blackburn I_icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 12:48 pm by Lord Voldemort

» Isabelle Nia Lascar
Melissa Blackburn I_icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 10:00 am by Isabelle Nia Lascar

Pontok
 photo large2.png

Griffendél: xxx
Mardekár: xxx
Hollóhát: xxx
Hugrabug: xxx

 

 Melissa Blackburn

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melissa Blackburn

Melissa Blackburn


Tartózkodási hely : Itt is, ott is.

Melissa Blackburn Empty
TémanyitásTárgy: Melissa Blackburn   Melissa Blackburn I_icon_minitimeSzer. Jan. 15, 2014 6:12 am



Melissa Lieselotte Blackburn

Melissa Blackburn 791529ashley15
~ 16 | Nő | Mardekár ~

Születési hely, idő: UK, London, 1962.07.17.
Jelenlegi lakóhely: UK, London
Foglalkozás: Diák
Jelenlegi/volt ház: Mardekár
Származás: Aranyvér
Szülők, Rokonok:
Testvér: Cassandra Blackburn/ Meghalt

Anya: Lorraine Winters/ 40/ Aranyvérű
Apa: Ferdinand Blackburn/ 42/ Aranyvérű/ Halálfaló

Mit is mondhatnék? Hálásnak kellene lennem nekik, hiszen mindent megkaptam – szerintük. Csakhogy valamiért ebbe a ’mindenbe’ már nem fért bele a szeretet. Természetesen a látszatot mindig is fenntartották, társaságban mi voltunk az idilli család, az egekig magasztaltak, mint a világ legaranyosabb és legokosabb kislányát, de otthon minden más volt. Sosem lehettem elég jó, soha nem felelhettem meg az elvárásaiknak. Hozzá kellett szoknom, hogy csak egy eszköz vagyok, amivel villoghatnak. Semmi több.



Különlegességek: Animágus
Pálca: 11 hüvelyk, fenyő, főnixtoll maggal

Melissa Blackburn Etleiacuteraacutes
Kinézet:



Nézzük csak. Tény és való, szép vagyok, formás alakkal és szép arccal áldott meg a sors, amit, ha úgy adódnak a dolgok ki is használok. Ha szükséges igen elbűvölően tudok nézni azokkal a sötétszürke szemeimmel, amelyekben olyan könnyen el lehet veszni. Ám ha nincs okom megjátszani magam, közel sem vagyok aranyos és ártatlan. Tekintetem fagyos, minden érzelmet mellőz. Tartásom egyenes, arckifejezésem gőgős, minden mozdulatomból süt a nemesi elegancia és a mások iránt érzett lenézésem. Mindig a legújabb divatot követő, legdrágább ruhadarabokat választom, ezekkel is csak azt sugallva, hogy több vagyok másoknál, hiszen aranyvérű, befolyásos családba születtem. Szerencsére. Öltözködésemet a visszafogott elegancia és a sötét színek jellemzik, hosszú sötétbarna hajamat általában kiengedve hordom, ékszerek közül csak fehéraranyból vagy gyémántból készült darabokat viselek. Mert megtehetem.



Melissa Blackburn Etjellem
Patrónus: Nem tud patrónust megidézni, és nem is lesz képes rá, amíg nem tudja elengedni a múltját.
Mumus alakja: A húga holtteste
Jellem:



Vajon miért érdeklődsz irántam? Pontosan! Mert egy furcsa érzés kerít hatalmába, amit nem tudsz hova tenni, ha a közelembe merészkedsz. Tudom, te is érzed a sötét aurát, ami körbeleng, tudod, hogy jobban járnál, ha messziről elkerülnél, és mégsem teszed. Érzed, hogy sötét titkokat rejtegetek. Romlott vagyok, egy álnok kígyó, aki, abban a pillanatban, mikor hátat fordítasz, beléd mar és élvezettel nézi végig szenvedésed.
Az élet számomra mindössze egy óriási sakkjáték, ahol elkerülhetetlenül el kell vesznie néhány gyalognak a királynőért, aki én vagyok. Az emberek csak sakkfigurák, akik, megfelelő irányítás mellett, az én malmomra hajtják a vizet, ha pedig elbuknak, az az ő bajuk lesz, engem hidegen hagy. Mondanom sem kell, nem sok jóindulat vagy emberség szorult belém – pontosabban minden jóság kiveszett belőlem már réges-régen. Néha felötlik bennem a gondolat, hogy mi lett volna, ha? Ha egyszer régen nem a gyengeségtől való félelmem, hanem a húgom emléke iránti tisztelet kerekedik felül bennem. Olykor az is eszembe jut, hogy valójában sosem maradtam erős, hiszen összetörtem, darabokra hullott az életem, és meg sem próbáltam összerakni a darabokat. Bezárkóztam, vastag falakat húztam fel magam köré, hogy többet senki se sebezhessen meg. De valami hiányzik, a lelkemben tátongó űrt már semmi és senki nem töltheti be, legfeljebb a bosszú enyhíthet a kínokon, amik Cassandra halála óta kínoznak. Hogy ki ellen esküdtem bosszút? Az élet ellen, aki mindent elvett tőlem.

Amilyen valójában:
Egy sérült lelkű, beteg lány, aki megragadt a múltban, aki nem tudta feldolgozni húga halálát. Őrlődik. Egyedül van, magányos, mindentől elzárkózik, ami segíthetne neki, a szenvedésben látja az egyetlen kiutat, hiszen önmagát hibáztatja. Kétségbeesésében hibát hibára halmoz, de a lelke mélyén nem gonosz. Valójában ő is csak ugyanolyan, mint mindenki, szeretetre és törődésre vágyik.  




Melissa Blackburn Ettoumlri
Történet:



„A beteg gyermek megtört tekintetében egy jövendő haldoklik”

Két tízéves forma kislány ül egymással szemben, a puha pázsiton, egy öreg fa árnyának takarásában. Lágy szellő hajlítja meg a fűszálakat, a kicsi hófehér virágokat, melyek ragyogó színűkkel megtörik a nagy zöld tenger egyhangúságát. Tikkasztó meleg van, de itt a nagy tölgy alatt, nem érezni a Nap égető sugarainak erejét, és a levegő sem olyan fullasztó, mint a rét többi részén.  Az egyik kislány, akinek derékig érő, hullámos, aranyszőke haja és hozzáillő égkék szemei vannak, a távolba mered, ahol talán lát valamit, amit senki más nem vehet észre. Gyönyörű, de az idilli képet megtöri bőrének sápadtsága, szemeinek természetellenes csillogása, látszik rajta, hogy beteg. Nagyon beteg. Húga, aki vele szemben ül, kezében egy aprócska fehér virágot szorongat, tekintetét rá szegezi, de olykor felpillant testvérére. Sötét szemeiben bánat és aggódás csillan meg, de, amikor találkozik, tekintetük már mosolyog, arcán nyoma sincs az előbbi szomorúságnak.
- Holnap elvisznek a kórházba, és te elfelejtesz, már nem fogsz szeretni engem – szólal meg halkan a beteg kislány, még mindig a távolba meredve. Szavait hallva Melissa felkapja a fejét, láthatóan a könnyeivel küszködik, de nem akar utat engedni nekik. Nem lehet gyenge, nem! Nem mutathatja, hogy mennyire retteg a jövőtől, de még reménykedik, pedig a lelke mélyén tudja, hogy Cassandra nem fog visszajönni a kórházból.
- Veled megyek – jelenti ki Melissa határozottan, de hangja így is elcsuklik a szó végére.
- Nem jöhetsz – Cassandra végre nővérére néz, szemeiben könnyek csillognak, de hangja nyugodt. Könnyei apró gyémántcseppeknek tűnnek, ahogy a Nap sugarai megtörnek rajtuk, majd patakokban csorognak le szép arcán, hogy aztán egy kis virág szirmain érjenek földet. Mosolyog, Melissa pedig megérti.  A húga is érzi, hogy már hívja egy másik világ, ahova ő nem kísérheti el. Vészesen közeledik a pillanat, mikor el kell engedniük egymás kezét, mikor mindketten egyedül maradnak.
- Nem akarom – szorítja össze szemeit Melissa. A gondolat, hogy elveszíti a húgát elviselhetetlen számára, nem tud és nem is akar megbékélni a sors döntésével. Sír, könnyei a kezében szorongatott virágra hullnak, majd tekintete is oda téved.  Felemeli a kezét, benne a hófehér virággal és húga hajába tűzi.
- Soha nem választhatnak el minket egymástól – öleli át húgát.

~

Egy kislány áll a tömegben, fekete ruhát visel, kezében egy fehér, mezei virágot szorongat. Szülei a részvétnyilvánításokat fogadják, de ő képtelen végighallgatni a sok hazugságot. Még, hogy sajnálják! Nekik oly’ mindegy, hogy ki nyugszik, ott a márvány sírkő alatt, nekik csak egy név, de neki, neki a húga, aki a világot jelentette, aki örökre elment, elhagyta őt. Sötét szemei a távolba révednek, és nem tükröződik bennük semmi. Hidegek, akár a jég. Kiveszett belőlük a fény. Felemeli a virágot, majd tekintetét is a növényre emeli. Abban a pillanatban félelmetes tűz izzik fel a szemében, a virágot egy mozdulattal a földre hajítja, majd vagyonokat érő, márkás cipellőjével rátapos, míg ízekre nem szakítja a gyenge kis növényt. Miután megszemlélte tettének eredményét, megpördül tengelye körül, majd arcán ártatlan mosollyal a szüleihez tipeg, hogy aztán ő is megjátszott udvariasságból fogadja a hazug szavakat.

„A fájdalom szakítja ki belőlem a felismerést, s a tenger felett repülő sirályok megtört sikolya visszhangozza: halott. Titkos rejtekhelyemmé válik ez a szó. A jövőben együtt kelünk, együtt fekszünk. Magamra öltöm minden reggel, mint egy ruhát. Mindig ott lesz, ahol én. Mindenhova elkísér. Mindenhova. Ott lesz a takaró gyűrődésében, a széltől meglibbentett függöny suhogásában, mindenben, ami úgy piheg, mint a lélegző test, mindenben, ami dobog, mint a szív. Félelem fog el; sose szabadulok ettől a szótól.”


Vissza az elejére Go down
Bellatrix Lestrange Black

Bellatrix Lestrange Black


Tartózkodási hely : London

Melissa Blackburn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa Blackburn   Melissa Blackburn I_icon_minitimeCsüt. Jan. 16, 2014 6:23 am

egyetlen aprócska pici kivetnivalóm van. nem írtad oda, hogy mi az animágus formád ^^ bár ezt a nyilvántartásba is be tudod írni. szóval nyilván ez nem akadályoz meg benne, hogy azt mondjam:

Melissa Blackburn Accept
Vissza az elejére Go down
 
Melissa Blackburn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The White Silence :: Átkozlak, téplek, marlak szilajon. Átkozz, tépj, marj és sikolts, akarom. :: Elfogadott karakterlapok :: Mardekár-
Ugrás: